سامانه پارس ارزیاب،نرم افزار ساخت نظرسنجی آنلاین و پرسشنامه و فرم و آزمون

اخرین ورژن: 1.0
تاریخ ارسال: 1392/8/19
تعداد بازدید: 928473
سامانه پارس ارزیاب،نرم افزار ساخت نظرسنجی آنلاین و پرسشنامه و فرم و آزمون

ایجاد پرسشنامه، نظرسنجی، آزمون

 با استفاده از سامانه تحت وب  ما میتوانید پرسشنامه هایی با موضوع نظر سنجی، رای گیری و مسابقه،آزمون را به صورت آنلاین سریعا ایجاد نمایید . بیش از 30 نوع پرسش(متنی، عددی، چند گزینه ای،ماتریسی، رتبه بندی و...) قابل درج برای انواع پرسشنامه بعلاوه ابزارهای گرافیکی متنوع جهت بصری سازی آن در دسترس شما می باشد. همچنین با استفاده از منطقهای در نظر گرفته شده میتوانید پرسشنامه هارا هوشمند نمایید تا با پاسخ های کاربران واکنشهای متفاوتی را اجرا کند و مسیر پرسشنامه تعیین شود.

جمع آوری اطلاعات

با روشهای متفاوتی به پاسخ دهندگان(ارزیابی کنندگان، مشتریان، شرکت کنندگان و...) دسترسی پیدا کنید. می توانید لینک آن را در وب سایت خود قرار دهید، با ایمیل از آنها دعوت کنید، در شبکه های اجتماعی پست بگذارید. سامانه ما طوری توانمند سازی شده که بتواند از طریق موبایل، تبلت و کامپیوترهای شخصی به راحتی در دسترس قرار گیرد. قوانین کنترل پاسخ دهندگان ، به کمک شما می آید تا بتوانید از ورود داده های تکرای، غیرمعتبر و ناخواسته جلوگیری کنید.

گزارش گیری پیشرفته

ابزارهای گزارشی همچون انواع نمودار، جدول جمع بندی داده ، گزارشهای لحظه ای و ... در اختیار شما قرار دارد تا بتوانید پاسخها را در قالب گزارشاتی پیشرفته مشاهده و آنالیز کنید. می توانید از آنها خروجی اکسل و یا سایر خروجیها را گرفته و آنالیز بیشتری انجام دهید

ورود به نرم افزار نظرسنجی

درباره ما بدانید

پس از چند سال فعالیت موفق کارشناسان IT شرکت تقطیران در تولید نرم افزار به منظور رفع نیاز درون سازمانی و استقبال بازدید کنندگان از اجرای این سیستمها ، شرکت رایان پرداز تقطیران در سال 1390 تاسیس گردید تا با هویتی مستقل از تجارب کارشناسان در گرایشهای مختلف مهندسی استفاده و با تولید نرم افزار تجربه ای متفاوت را در اختیار سازمان ها قرار دهد. در بیشتر شرکتهای نرم افزاری ایده تولید محصول از درون همان شرکت است.اما شرکت رایان پرداز الگوی تولید نرم افزار را از صنعت دنبال می کند. ما مصمم هستیم با استفاده از خلاقیت نیروهای جوان و خوشفکر در کنار تکنولوژی های روز تولید نرم افزار، ایده های نو را تبدیل به محصولاتی کاربردی نموده و گامی هر چند کوچک اما مثبت و تاثیر گذار در راستای اهداف سازمانها برداریم.

تماس با ما

تهران- خیابان ولیعصر- ابتدای خیابان سید جمال الدین اسدآبادی(یوسف آباد)- خیابان دوم-پلاک 3 واحد 5 کدپستی: 1431685115
88961274-88950920 (021)
:info@rpt-co.com